Mintha a Roxfort-kastély élő festményeit látnánk. A Design Crowd nyílt Photoshop versenyén a versenytársak ezt a gondolatot vitték tovább. Az objektumokat (pontosabban az alanyokat) kiemelték a keretből. Ennek a szerkesztési stílusnak nagyon önmagától értetődő neve van "határokon kívül". A festmény korlátai, szó szerint eltűnnek.
Életre kelt festmények
A vadvilág fotósa
Peter Delaney 15 évig dolgozott a London City pénzügyi szektorában. Egy napon, miközben meglátogatta a Természettudományi Múzeumot, véletlenül rossz kiállítóterembe tévedt be, ahol a BBC éves wildlife fotókiállítása volt. Akkor valami megváltozott benne, otthagyta a pénzügyi szektort, és vadvilág fotósnak állt. Ez a harminc kedvenc képe.
Ez is Ausztrália
A távoli kontinens-ország néha furcsa, de mindig izgalmas látványosságai.
Ez tényleg szörnyen vicces
Mik ezek a furcsa szörnyek? Egy kisgyereknek nem erőssége a rajzolás, elnagyolt vonalak, torz figurák születnek. Egy Photoshop varázsló grafikus apuka a gyermeke rajzait próbálta valóságossá tenni. Hogyan néznének ki az állatok és az emberek, ha a gyerekrajz hiteles lenne. Az eredmény furcsa, de vicces szörnyek gyűjteménye.
Kapcsolatban a környezettel
A dél-afrikai urbanista utcai művész, Falco nem szakadt el a környezetétől. Az ország egyik legismertebb graffitisének falfestményei gyakran hasonlítanak a helyi vadvilághoz, amelyek ügyesen ötvöz az épületek különféle elemeivel, például ablakokkal, csövekkel vagy légkondicionálókkal. 2010-ben a Falco elindította az "Egyszer a városban" című projektet, ahol a szegény környékeket szabadtéri galériákká alakította, amelyek vonzzák a turistákat.
Híres festmények Disney stílusban
A spanyol grafikus és illusztrátor, Carlos Gromo festmények egész sorozatát alakította úgy, mintha egy Disney animációs film képkockája lenne. Felismered mikor melyik fimből merítette az ihletet?
Hasonló a hasonlónak őrül
Ki milyen gazda, olyan a kutyája. Milyen kutyája lenne ismert sztároknak és képzeletbeli karaktereknek. Valódi és virtuális celebek és a nekik illő kutya.