A folyó elfogyott a híd alól.
A mezőgazdaságban is egyre nagyobb szerepet kap a robotizálás, a monoton, gépesíthető feladatokat egyre több esetben veszi át a gép. Különösen ott fontos ez, ahol egyre kevésbé áll rendelkezésre emberi munkaerő a feladatok végrehajtására. Különösen igaz ez Japánra, ahol egy cég arra vállalkozott, hogy elkészítsen egy robotizált kertészetet.
Vannak, aki nem érik be azzal, hogy egyszerű járdát és kerítést építsenek maguknak. Ők hajlandóak sok időt áldozni arra, hogy valami különlegeset hozzanak létre. Ez is csak ugyanabból a kőből készül, de micsoda különbség az eredmény.
Családi ház? Roskadozó pajta? Sziklafal? Ha nem tudod mit keresel, észre sem veszed az álcázott bunkereket.
Különleges nappali és éjszakai vendégek. Természetfotók a kertben.
Az Isztambulban élő török fotós Uğur Gallen megdöbbentő erejű képeken mutatja be, hogy itt a Földön jelenleg két világ van. Egy egyszerű fotós eszközzel mutatja, meg, mennyire szívfájdítóan éles a kontraszt e között a két világ között. Minket, akik itt a jobbik világban élünk szembesít azzal, amiért részben mi is felelősek vagyunk.
Amikor Roland Rydstrom az alaszkai Anchorage-ben re ggel kinézett háza ablakán, néhány váratlan vendéget látott. Egy jávorszarvas tehén és két borja jött be a hátsó udvarba. Ha ez nem volt elég, a jávorszarvasnak annyira tetszett a Rydstrom-kert fűje, hogy úgy döntöttek, hogy ott töltik a napot.
A két kis borjú mindent megvizsgált, a székektől a kapukig, és amikor úgy döntöttek, hogy a hátsó udvar biztonságos, odabújtak, és még el is aludtak. Rydstrom otthona belsejéből fényképezte az egészet.
Azok, akik a motorkerékpárok szerelmesei, igazán értékelhetik ezt a modellt. Még az 1930-as években egy Orly Courtney nevű férfi tervezett egy motorkerékpárt, amelyet Henderson Streamline-nak nevezett el. Egy olyan jármű, amely mind dizájnban, mind technológiában messze megelőzte korát.
Hamad bin Hamdan al-Nahjan sejk tízkerekű monstruma Dhabiyan névre hallgat.