400 méter széles, de nem csak a szépség kedvéért épült.
Hogyan néznének ki a régi korok nagy alakjai, ha szemben ülnének veled a metrón.
A természet régóta feltalálta az úszó szigeteket. Ezt az ötletet készülnek leutánozni, és felkínálják a lehetőséget, hogy egy úszó szigetre költözhessük.
Bábúállítóktól a testrablókig: 11 olyan munka, amin túlhaladott az idő, és a technika.
1. Bábú-állító: A gépek feltalálása előtt a kocsmákban és tekepályákon gyerekek állítgatták a bábukat és vitték vissza a golyókat a fizető kuncsaftok helyett.
2, Emberi ébresztőóra: Amikor még egy zsebóra egy vagyonba került, hajnalban az ébresztők járták az utcákat, és az adott időben bekopogtak a megfelelő ablakon. Ehhez hosszú botokat vagy apró köveket használtak.
Nem kell megijedni, nem horror, és nem is bűntény. Ezek oktatási eszközök.
Ezek a testek nem valódiak, csak annak látszanak.
Üdvözöljük az inszeminátoroknál. Bevezetés a szarvasmarha bikák nemi életébe.
Jöjjön gondolatkísérletünk második része! Ha sikeresek az eddigi eljárások, akkor van egy peténk, amelyből világra kell hoznunk az életet. Ez elméletileg szintén egyszerű, a mesterséges megtermékenyítéshez hasonlóan be kell ültetni az anyaméhbe. Ha minden rendben van, a szükséges idő letelte után megszületik szemünk fényének klónja. A tudomány nagyjából itt tart most. Így készült Dolly, az első klónegerek, klóncicák stb.
A méhen belüli kannibalizmus a húsevő fajoknál tapasztalható, melyeknél a megtermékenyítés során több embrió jön létre, de csak egy születik meg. A nagyobb vagy erősebb példány ugyanis képes kevésbé fejlett testvérével táplálkozni.
A gyémántcsinálás évszázados álom, de csak néhány évtizede sikerült az anyag mesterséges előállítása. A mesterséges gyémántok aprók, szabályosak és sárga színűek, tökéletesek az ipari alkalmazásra, vágó- és csiszolóeszközök készítésére. Ékkőnek azonban nem alkalmasak. A floridai Gemesis cégnek azonban sikerült ezt megoldani, ékszerek készítéséhez is megfelelő méretű gyémántokat tudnak növeszteni mindössze négy nap alatt.