A Teheráni székhelyű Next Office építészeti stúdió tervezte ezt a különleges házat. A szobák egyetlen gombnyomásra kilencven fokkal elforgathatók az időjárás vagy a tulajdonos hangulatának függvényében.
A Teheráni székhelyű Next Office építészeti stúdió tervezte ezt a különleges házat. A szobák egyetlen gombnyomásra kilencven fokkal elforgathatók az időjárás vagy a tulajdonos hangulatának függvényében.
Elképesztő pénzekért cserélnek gazdát. A legdrágább autók húszas listája, és még további nyolc különleges régi szépség.
Ha biztos befektetés akarunk, legbiztosabb autóritkaságokba fektetni. Legalábbis ezt bizonyítja ez a ranglista. Nem is volt olyan egyszerű hiteles forrást találni, mert keresés közben több különböző listát is találtam amelyek között jelentős eltérések is voltak. Ez bizonyítja hogy az autóritkaságok piaca rendkívül dinamikus. Egy-egy árverés után nagyon át tud rendeződni a rangsor. A legelső képen szereplő szépség bő féléve még a 26. volt, most már csak a 37. Érdemes az ötvenes-hatvanas évek Ferrarijait vásárolni, mert eszement tempóban emelkedik az áruk. Volt olyan, amelyiknek egy évvel később 40 százalékkal drágábban adták el, és ez bizony több millió dolláros hasznot jelent.
A legdrágább autók húszas listája, és még további nyolc különleges régi szépség. De lehet, hogy a hétvégén volt egy újabb aukció, és a listát már át is rendezték.
(helyezés, gyártás éve, típus, utolsó vételár)
37. 1904 Rolls-Royce 10 HP kétüléses: 7.250.000 dollár
Nehéz eldönteni, melyik kép valóság, melyik Photoshop. Te szét tudod válogatni?
Minden idők legnagyobb léghajó balesete volt. Csak a történelem elfeledte, mert a Hindenburg léghajó pusztulása ismertebbé vált. A hét évvel korábbi balesetnek csaknem mindenki áldozatául esett, még a brit léghajós álmok is.
Seth Casteel, a New Yorkban és Los Angelesben dolgozó fotográfusnak szeptember 16-án jelenik meg az új fotóalbuma a boldogan búvárkodó kutyakölykökről. A fotós 1500 kutyakölyköt foglalkozott, hogy a képek elkészülhessenek.
A Kancsók fennsíkja (tévesen a Kancsók völgye) egy megalitikus régészeti helyszín Laoszban a Xieng Khouang fennsíkon.
Az SF történetekben és filmekben rendszeresen felbukkannak űrbányák, egész aszteroidák feldolgozása. A téma abszolút érthető, hiszen a gazdaság egyik alapja a nyersanyag kitermelés. Az egyik alapvető ok, ami miatt a bolygónkon kívül kell terjeszkednünk, az pont a csökkenő nyersanyag készletek. A nemrégiben megalakul Planetary Resources nevű amerikai cég úgy döntött, megindul ezen a költséges úton. És mellékesen lehet, hogy egyszer megmentik a Földet.
Ha bírod a tenger moraját, és nincs tériszonyod, neked való ez a hétvégi ház.
Jeremy Harris, amerikai fotós bejárta az Egyesült Államokat, és nemrégiben összeállított egy fotósorozat Amerikai elmegyógyintézetek címmel. Bejárt jó néhányat a világ leghátborzongatóbb elhagyott intézményei közül. Az elhagyott épületeknek különleges hangulata van, de ismerve az épületek korábbi funkcióját, baljóslatú érzés vesz erőt rajtunk.