Hogyan néztek ki a római birodalom legendás épületei, amelyeket ma már csak romokban láthatunk.
Hogyan néztek ki a római birodalom legendás épületei, amelyeket ma már csak romokban láthatunk.
Gigantikus makett megmutatja hogyan nézett ki a I. Konstantin császár Rómája.
Mindenki hibázik, de néha ezek a hibák örök életűek, mint például tetoválnak. Szerencsére egy dél-koreai tetováló művész ezeket a hibákat újabb műalkotássá képes varázsolni. Legyen szó egy kifakult tetoválásról, amelyet meg kell menteni, vagy egy idézetről, amely elvesztette értelmét, Sigak instagrammon megosztott takaró tetoválásai második esélyt jelentenek az emberek számára. A képeken bemutatja az előtte/utána állapotot, de néhány fotón megmutatja a munka fázisait is.
Hadi Karimival idejét annak szenteli, hogy az elmúlt évszázadok híres művészeit 3D-s modellező programok segítségével életre keltse. Így festhettek a valóságban a múlt nagyságai, és így születtek újjá a közelmúlt hírességei.
Egy internetes csoport külön gyűjti a rémálom sminkeket, az egyszerű emberek hanyag vagy elrontott fejeitől az önjelölt "önkozmetikusokig", akik a közösségi oldalakon "okítják" a népet a sminkelési trükkökre. Most összegyűjtötték a legrosszabb sminkes bakikat.
Némelyik csak megnőtt, más sokat változott, van, amelyiket befogadták és megszépült. Gazdikat kértek meg, küldjék be kedvenceik egykor és most képeit.
Arnoldnak, a weimari vizslának kölyökkorában komoly trauma érte egy nagy német juhásztól. Felnőve is állandó szorongással küzdött, félt a többi kutyától. Ausztráliában élő gazdája elhozta mellé Franket, a kicsi tacskót, aki a világ egyik legbarátságosabb kutyája. Ez a kapcsolat meggyógyította a vizsla lelkét.
Ha az eset nem Ausztráliában történik, a képek akár illusztrációk is lehetnének Homoki-Nagy István - Cimborák című régényéhez. Fickó, a magyar vizsla, Pletyka, a tacskó.