Sokan követnek olyan sztárokat, celebeket, vagy influenszereket, akiknek fotói nemcsak hatással vannak sokak életére, de követendő példának is tartják. Két kínai influenszer most megmutatja, milyen tökélyre fejlődött a fotómanipuláció, egy profi mire képes a photosoppal, és ezáltal mennyire mennyire könnyű becsapni és manipulálni a követőket.
Még mindig nem hiszed el a koronavírust?
A San Francisco-i 43 éves ápoló, Mike Schultz a közelmúltban egy félelmetes fotókat osztott meg a közösségi oldalán, amelyben bemutatja, hogy a koronavírus elleni küzdelem 6 hete mit tett a testével.
Amikor az állatok megnevettetnek
A Comedy Wildlife 2020 fotóverseny 12 legjobb képe.
Állatok és gyerekek
Andrea Martin nemzetközi díjas gyermekfotós képei.
Lélegzetelállító és rémisztő kilátás
Ahova csak nagyon kevesek jutnak el.
Villámportré az utcán
A híres TikTok fotós és az Instagramer Alex Stemplewski különleges kihívás elé állította saját magát. Az utcán véletlenszerűen leszólít idegeneket, hogy legyenek a modelljei. Stúdió és professzionális világítás nélkül improvizálnia kell egy tökéletes fényképet. 30 lenyűgöző fotópáros: Leszólításkor és az elkészült portré.
Karantén-művészet
Megállíthatatlan a művészetrajongók karantén hobbija, a festmények újraalkotása, az élő reprodukció. Ez a harminc kép egy holland FB -csoport legjobb alkotásai.
Nem ikrek
A kanadai fotós, François Brunelle kiadott egy különleges fotósorozatot "Nem vagyok hasonló!" címmel. A képeken szereplő "ikrek" nem testvérek, de még csak nem is rokonok. Sokszor nem is ismerik egymást.
Manipulálni a valóságot
1 téma 2 objektív, két nézőpont, két szándék: Így tudja a média torzítani a valóságot. Két dán fotós, Ólafur Steinar Gestsson és Philip Davali egy kísérletet végeztek a Ritzau Scanpix fotóügynökségnél.
A koppenhágai székhelyű művészek ugyanazokat az embereket fényképezték le ugyanazon a napon. A trükk, hogy két különböző perspektívát használtak - széles látószögű és teleobjektív. A képek megdöbbentő különbséget mutatnak az emberek közötti távolságban, és arra késztenek minket, hogy újragondoljuk azokat a dolgokat, amelyeket magától értetődőnek tekintünk.
Öt képpár: az első fotó teleobjektívvel készül, a másik széles látószögű lencsével.