Akik nem tudják megfizetni a jegy árát, a vonat tetején utaznak.
Az igazi arctalan tömeg
Hogyan készültek a drága tömegjelentek a CGI előtt?
Nagyvárosi rémálom
Hong Kong szigetéről köztudott, hogy a világ legzsúfoltabb városa, de el sem tudjuk képzelni, valójában ez mit jelent. Dietrich Herlan, brazil származású, de Hong Kongban élő fotós zseniális képei bemutatják az európai szemmel elképzelhetetlen zsúfoltságot, az egymáshoz tapadó, felhők közé kúszó lakótelepek ránk omló nyomasztó képét, az égbe szökő belső udvarok szürreális világát.
Hatodik kihalás
Három neves egyetem közös kutatása megdöbbentő eredményt hozott. A tanulmány azt mutatja, hogy a hatodik tömeges kihalás korába léptünk.
Ez tömeg? Nézd meg Kínában!
A Föld másik felén kicsit másképp számolják a zsúfoltságot.
Bangladesi tömegnyomor
Ha nem bírod a tömeget a metrón, ezt meg se nézd.
Bangladesben minden évben három millió muszlim igyekszik a fővárosba, Dakkába, hogy részt vegyenek az ország legnagyobb iszlám ünnepségén. A Bishwa Ijtema három napig tart. A hívők az egész országból próbálnak eljutni az ünnepségre. Az amúgy is túlzsúfolt vonatoknak és kompoknak elképesztő embertömegeket kell szállítaniuk.
Termesz-apokalipszis New Orleansban
New Orleanst Formosan-termeszek milliói lepték el. A termesz-rajzás normális jelenség minden évben. De ilyen mértékű kirajzást eddig még nem figyeltek meg, szinte horrorfilmbe illő jelentek zajlottak le az utcákon és a házaknál. A tulajdonosok minden eszközzel megpróbálták felvenni a harcot az otthonokat elpusztító rovarokkal. A fotómegosztókat elárasztották a képek.