Veszélyes terepjáró kaland a meseszép tájon.
A nagyvárosok legdrágább lakásai az elegáns toronyházak legfelső emeletén van. itt általában csak egyetlen hatalmas lakás van, amihez "kertként hozzátartozik a tetőterasz is. (Ezeket hívják penthousenak). Természetesen ezek a lakások a legnagyobb városokban a legdrágábbak, így New Yorkban a csúcson élni nagyon drága. Ezekről a lakásokról keveset lehet tudni, de sokat elárulnak a tetőkertek, amelyek kitűnően látszanak helikopterből. De gyakran a legtöbbet a tulajdonos igényességéről, vagy igénytelenségéről árul el.
New York, éjszaka, 2300 méter magasból, helikopterből fotózva. Mintha ékszerdoboz lenne, és nem egy város. A fotókat Vincent Laforet készítette.
Egyszerre mindkettő. Carolyn Lefley fotós egészen különleges hangulatú fotósorozatot készített. Elhagyott házak belsejéről készült képeket összemontírozta az erdő képeivel. Különleges lebegő érzés a valóság és fantázia határán.
Nem nevezhető áldott állapotnak, ha a kismamának jelmezbálba van meghívása. De néhányan szabadon engedték a kreativitásukat, és előnyt kovácsoltak állapotukból.
Az SF történetekben és filmekben rendszeresen felbukkannak űrbányák, egész aszteroidák feldolgozása. A téma abszolút érthető, hiszen a gazdaság egyik alapja a nyersanyag kitermelés. Az egyik alapvető ok, ami miatt a bolygónkon kívül kell terjeszkednünk, az pont a csökkenő nyersanyag készletek. A nemrégiben megalakul Planetary Resources nevű amerikai cég úgy döntött, megindul ezen a költséges úton. És mellékesen lehet, hogy egyszer megmentik a Földet.