Felix Hernández Rodríguez digitális művész nem elégedik meg a photoshop kínálta lehetőségekkel. Ő sokkal tágabb eszköztárral dolgozik, miniatűröket készít és fényképez, amelyek csupán feljavít a fotók manipulálásával.
Nem kell mindenhez Photoshop
Egy fotós nagyon egyszerű és mégis látványos eredményű trükkjei.
A valóság sokkal érdekesebb
Ez nem photshop, minden kép igazi.
Sose bízz a közösségi médiában
Fontold meg, ha ezt egy Photoshop-varázsló mondja.
Egy mesteri Photoshop-művész
Az orosz közösségi oldalakon felbukkanó Photoshop szörnyűségek után igazi felüdülés egy ilyen tehetséges digitális művészt látni. Max Asabin nem csak a végeredményt mutatja meg, hanem, azt is, honnan indult a munka. A rétegek felhelyezése után eltünteti a vágásnyomokat, elhelyezi az árnyékokat és a fényeket. Úgy komponálja össze a különálló részeket, hogy a végeredmény teljesen valóságosnak látszik. Asabin 2007-ben kezdett foglalkozni a Photoshoppal, és teljesen autodidakta módon jutott el erre a szintre.
Az orosz közösségi háló idiótái
A fotók egyik fele csak ízléstelen és/vagy nagyon béna. De a többi Photoshop lúzer tényleg hülyének nézi az egész világot? Szemezgetés az orosz közösségi hálók szelfijeiből.
Mire jó a Photoshop?
Nem csak a hibák kijavítása volt a cél. Eredetileg arra találták ki, hogy a művészek egy digitális eszköztárat kapjanak, hogy az elemek manipulálásával ilyen látványos képeket hozhassanak létre. Egy fotó a kiindulási pont, és egy műalkotás a végeredmény.
Testideál
Egy brit székhelyű internetes orvosi szolgáltatás grafikusokat kért fel a világ minden tájáról, hogy Photoshoppal módosítsák egy modell képét úgy, hogy a véleményük, a legvonzóbbá váljon az egész világ számára. Az eredmény több mint meglepő. Azt hittük, a média uniformizálta a szépséget.
Az eredeti modell:
És az elképzelések 18 országból: