A hiperrealisztikus festményeket a művész nem ecsettel, hanem ujjal festette. Zaria Forman így akarja felhívni a figyelmet az éghajlatváltozásra.
A hiperrealisztikus festményeket a művész nem ecsettel, hanem ujjal festette. Zaria Forman így akarja felhívni a figyelmet az éghajlatváltozásra.
A könyv csak akkor fedi fel a titkos képet, ha nem csak a polcon tartod, hanem elmerülsz benne.
Alig használt vőlegény, kis értékcsökkenésű menyasszony eladó.
Minden szombaton és vasárnap, dél és délután öt között, függetlenül attól, hogy amilyen az időjárás, a sanghaji Népligetben egyik sarka zsúfolt az emberektől. Olyan szülök vannak itt ilyenkor, akiknek gyerekei még nem házasodtak meg. Jöttek, hogy részt vegyenek a házassági piacon. A falakon és a fákon több száz, több ezer gyermek adatai, akik gyakran nem is tudnak erről.
Dupla amputáltként többre képes, mint az egészségesek.
Noah Galloway egyszerű srác volt az Alabama államban található Birminghamban. 2001-ben úgy döntött, hogy belép a hadseregbe. Gyalogos katonaként azon kevesek egyike volt, aki elit katonaként az első sorban szolgáltak a háború idején.
Bármilyen hihetetlen is, az itt látható képek nem fényképek, hanem festmények, grafikák szénrajzok. A művészek a legtökéletesebb élethűségre törekedtek.
Kim Ji-hoon - ceruzarajz
Samuel Silva - golyóstoll
Csak tudd, ha olcsó bangladesi cipőt, táskát, vagy kabátot veszel: középkori módszerek, gyilkos körülmények.
Kétéves a Toochee Blogzin. Hobbit szokás szerint az ünnepelt ad ajándékot, amit a Facebook oldalunkon találsz.
Ha tetszik, lájkold, és oszd meg ismerőseiddel. Csatlakozz a közel tízenegyezer főt számláló közösségünkhöz a Facebookon, mert sok mindent csak ott, vagy azon keresztül találsz meg. További blogjaink, és minden, ami érdekes, de nem ér meg egy blogbejegyzést. Linkek, fotók, videók, rövidebb és hosszabb infók, vagyis bővebb tartalommal várunk rád.
Ezt láttad már?
Szem-Szájnak gasztroblog: Napi coolság: Party tányér
Napi videó: Máshol így csinálják a járdát
(via pixfunpix)
Ha hiszel a túlvilágban, számodra melyik a fontosabb: a mennybe jutni, vagy elkerülni a poklot? Elsőre furcsa lehet a kérdés, de ez a kérdés is hasonló az "ez a pohár félig tele/félig üres" problémához. Számodra melyik a meghatározó: a jutalom elnyerése vagy a büntetés elkerülése. Melyik érzés motivál téged jobban?
Egy amerikai tanulmány próbált választ találni a kérdésre. Az Oregon Egyetem kutatói 69 ország 26 évnyi bűnözési és vallási adatait elemezték 143 ezer emberre kiterjedőn. A vizsgálat megállapította, hogy félelem a pokolra jutástól jobban visszatart a bűnözéstől, mint a mennybeli remény.