Nem rájuk szabták a világot.
Mintha a Roxfort-kastély élő festményeit látnánk. A Design Crowd nyílt Photoshop versenyén a versenytársak ezt a gondolatot vitték tovább. Az objektumokat (pontosabban az alanyokat) kiemelték a keretből. Ennek a szerkesztési stílusnak nagyon önmagától értetődő neve van "határokon kívül". A festmény korlátai, szó szerint eltűnnek.
Peter Delaney 15 évig dolgozott a London City pénzügyi szektorában. Egy napon, miközben meglátogatta a Természettudományi Múzeumot, véletlenül rossz kiállítóterembe tévedt be, ahol a BBC éves wildlife fotókiállítása volt. Akkor valami megváltozott benne, otthagyta a pénzügyi szektort, és vadvilág fotósnak állt. Ez a harminc kedvenc képe.
A távoli kontinens-ország néha furcsa, de mindig izgalmas látványosságai.
A dél-afrikai urbanista utcai művész, Falco nem szakadt el a környezetétől. Az ország egyik legismertebb graffitisének falfestményei gyakran hasonlítanak a helyi vadvilághoz, amelyek ügyesen ötvöz az épületek különféle elemeivel, például ablakokkal, csövekkel vagy légkondicionálókkal. 2010-ben a Falco elindította az "Egyszer a városban" című projektet, ahol a szegény környékeket szabadtéri galériákká alakította, amelyek vonzzák a turistákat.
A spanyol grafikus és illusztrátor, Carlos Gromo festmények egész sorozatát alakította úgy, mintha egy Disney animációs film képkockája lenne. Felismered mikor melyik fimből merítette az ihletet?
A neandervölgyi ősemberek a modern ember legközelebbi rokonai, és leszámítva erőteljes arcvonásaikat - hatalmas orr, szögletes arccsont, kiugró szemöldök - nem is különböznének olyan nagyon tőlünk. Ha modern ruhákban lennének, az utcán fel sem figyelnénk rájuk.
Ez akarta megmutatni a közösségi oldal. Felkért tehetséges művészeket, hogy híreségeket, ismert embereket változtassanak át neandervölgyi ősemberré. Íme a harminc legsikeresebb munka.
Akik gondoskodnak a vidám pillanatokról.
Csodás optikai illúziók a francia művész, Scarf kezei alól.