A Ranker megszavaztatta olvasóit, kiket tartanak a legmenőbb női karaktereknek, a leginspirálóbb kitalált személyeknek. Az istennők már kezdenek visszaszorulni, és előretörtek a kemény csajok.
(sorszám - karakter neve - film vagy sorozat címe)
A Ranker megszavaztatta olvasóit, kiket tartanak a legmenőbb női karaktereknek, a leginspirálóbb kitalált személyeknek. Az istennők már kezdenek visszaszorulni, és előretörtek a kemény csajok.
(sorszám - karakter neve - film vagy sorozat címe)
Az állatok szépsége sokkal fenségesebb, ha hatalmas méretekkel párosul. Az ausztrál digitális művész, Eben alkotásai.
A Mona lisa nem csak a klasszikus festészet talán legismertebb darabja, de a popkultúra része is lett. A legendás festmény a digitális művészek egyik kedvenc alapanyaga: mivé lehet formálni a klasszikus festményt? Ki kerülhet a híres hölgy helyére? Vagy milyen más környezetbe lehet áthelyezni az ismert arcot. Két tucat különleges alkotás.
Felix Hernández Rodríguez digitális művész nem elégedik meg a photoshop kínálta lehetőségekkel. Ő sokkal tágabb eszköztárral dolgozik, miniatűröket készít és fényképez, amelyek csupán feljavít a fotók manipulálásával.
Ki ez a titokzatos hölgy, aki a múlt annyi nagy hírességével készített közös fotót? Ráadásul egy iPhone-nal? A különleges hölgy a magyar Borsi Flóra, aki digitális művészként igazán tökélyre fejlesztette a képmanipulációt. Lenyűgöző fotósorozata az időutazás címet viseli. Egy igazán jó ötlet, művészi és professzionális megvalósítása.
Eredeti fekete-fehér fotók digitális restaurálás és színezés után.
Az orosz közösségi oldalakon felbukkanó Photoshop szörnyűségek után igazi felüdülés egy ilyen tehetséges digitális művészt látni. Max Asabin nem csak a végeredményt mutatja meg, hanem, azt is, honnan indult a munka. A rétegek felhelyezése után eltünteti a vágásnyomokat, elhelyezi az árnyékokat és a fényeket. Úgy komponálja össze a különálló részeket, hogy a végeredmény teljesen valóságosnak látszik. Asabin 2007-ben kezdett foglalkozni a Photoshoppal, és teljesen autodidakta módon jutott el erre a szintre.
A Photoshopnak "hála" most egy olyan világban élünk, hogy már egyetlen fotónak sem hihetünk. A képeket manipulálják, hogy a valóság helyett csak egy jobban eladható terméket kapunk. Pedig a Photoshop nem ezért készült. Hogy mégis mire? Michael O., a neves digitális művész megmutatja nekünk. Ő is a valóságot manipulálja, de nem akarja valóságként eladni. Ő álmokat vált valóra, álomvilágot teremt.
Mindennapjainkban az idő lett a legfontosabb tényező, és egyik legfontosabb célunkká vált, hogy minél többet tudjunk megtakarítani belőle. Egyre több időt töltünk autónkban, gyakran teljes tétlenségre kárhoztatva. Ennek következménye az, hogy egyre többen étkeznek az autóban. És az élelmiszeripar erre az űrhajósételekkel válaszolt.