Kínából rendelték, ezt kapták. Baloldali a katalóguskép, a jobboldali a megérkezett áru.
A kamuzás alapjai
A Nemzeti Bűnmegelőzési Tanács megirigyelve az Országos Mentőszolgálat Valami Amerika életmentős videójának sikerét, négy humoros kisfilmet forgattak, hogy felhívják a figyelmet arra, hogyan dolgoznak a csalók. Két szereplője, a szélhámos és kissé ütődött tanoncának szerepében Gáspár Tibor, Jéger Zsombor. Érdemes megnézni, és mindenkinek megmutatni.
Ha tetszik, lájkold, és oszd meg ismerőseiddel. Csatlakozz közel hatvanötezer főt számláló közösségünkhöz a Facebookon, mert sok mindent csak ott, vagy azon keresztül találsz meg. További blogjaink, és minden egyéb, ami érdekes, de nem ér meg egy blogbejegyzést. Linkek, fotók, videók, rövidebb és hosszabb infók, vagyis bővebb tartalommal várunk rád.
A tengerfenék igazi színei
A tengeri búvárkodás közben készült fotók mindig kékes árnyalatúak a víz fénytörése miatt. Derya Akkaynak óceán-geográfus és Tali Treibitz mérnök elkészítette a 'Sea-thru' nevű algoritmust, amely "eltávolítja" a vizet a víz alatti fényképektől. Az így megszűrt fotókon megkapjuk az összes valódi színárnyalatot és azt a színtelítettséget, amit elvárhatunk a szokásos, professzionális tájképekből.
Rosszul sikerült reklámakció
Az oroszországi Szamara városának benzinkútja különös reklámakciót hirdetett. Akik bikiniben jönnek tankolni, ingyen kapják az üzemanyagot. Azonban elkövettek egy hibát, elfelejtették kikötni a vállakozók nemét, ezért több jóhumorú és kevésbé szégyenlős férfi is beállt tankolni.